Verkocht
Boss
WKH.4647
Verkocht
- Draaiuren: 29905
- Gewicht: 4800 kg
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Draaiuren | 29905 |
| Hefvermogen | 3000kg |
| Hefhoogte | 6000mm |
| Doorrijhoogte | 2650mm |
| Vrije-heffing | 2100mm |
| Vorklengte | 900mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | 3de+4de ventiel tot vorkenbord |
| Opties | Vrije-heffing, Werklampen |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Bouwjaar batterij | 2009 |
| Capaciteit | 700Ah |
| Accu spanning | 80V |
| Transportafmetingen | 2400mm x 1200mm x 2650mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4800kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op