Neem direct contact op
| Bouwjaar | 1980 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | B6Y 01146 |
| Draaiuren | 8840 |
| Hefvermogen | 15000kg |
| Hefhoogte | 3230mm |
| Doorrijhoogte | 3560mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 2190mm |
| Maximale vorkbreedte | 2280mm |
| Minimale vorkbreedte | 440mm |
| Aantal wielen | 6 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Werklampen, Half cabine |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | 3208 CAT |
| Transportafmetingen | 5070mm x 2560mm x 3560mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 17000kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op