Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | ECE55-6 |
| Draaiuren | 0 |
| Hefvermogen | 5500kg |
| Hefhoogte | 3260mm |
| Doorrijhoogte | 2600mm |
| Vrije-heffing | 1520mm |
| Vorklengte | 1490mm |
| Maximale vorkbreedte | 1400mm |
| Minimale vorkbreedte | 430mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Vorkenspreider |
| Opties | Radio, Verwarming, Vrije-heffing, Werklampen, Volledige cabine |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | Hoppecke |
| Accu spanning | 80V |
| Transportafmetingen | 3400mm x 1540mm x 2600mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 9220kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op