Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516230V02761 |
| Draaiuren | 15809 |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Hefhoogte | 4150mm |
| Doorrijhoogte | 2030mm |
| Vrije-heffing | 1440mm |
| Vorklengte | 1190mm |
| Maximale vorkbreedte | 990mm |
| Minimale vorkbreedte | 270mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift, Vorkenspreider |
| Opties | Non-marking banden, Verwarming, Werklampen, Volledige cabine, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Keuring tot | 02-2026 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 5 HPzS |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2051mm x 1149mm x 2040mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3770kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Video's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op