Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2012 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X116C00005 |
| Draaiuren | 22590 |
| Hefvermogen | 1400kg |
| Hefhoogte | 8500mm |
| Doorrijhoogte | 3450mm |
| Vrije-heffing | 3000mm |
| Vorklengte | 1140mm |
| Maximale vorkbreedte | 710mm |
| Minimale vorkbreedte | 240mm |
| Opties | Half cabine, Joystick, Werklampen, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 6 HPZS 480 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Capaciteit | 480Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Rijrichting | 2 weg |
| Transportafmetingen | 1500mm x 1270mm x 3460mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3740kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op