Verkocht
3+4de Ventiel
Still RX20-20P
WKH10.177
Verkocht
- Bouwjaar: 2018
- Draaiuren: 4264
- Gewicht: 3500 kg
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2018 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516230J00506 |
| Draaiuren | 4264 |
| Hefvermogen | 2000kg |
| Hefhoogte | 4480mm |
| Doorrijhoogte | 2060mm |
| Vrije-heffing | 1610mm |
| Vorklengte | 1190mm |
| Maximale vorkbreedte | 910mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | 3de+4de ventiel tot vorkenbord |
| Opties | Vrije-heffing, Half cabine |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 24xCYX5 |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2051mm x 1149mm x 2060mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3500kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op