Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 10270 |
| Draaiuren | 5685 |
| Hefvermogen | 3000kg |
| Hefhoogte | 4300mm |
| Doorrijhoogte | 2150mm |
| Vrije-heffing | 1540mm |
| Vorklengte | 1140mm |
| Maximale vorkbreedte | 1070mm |
| Minimale vorkbreedte | 250mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Werklampen, Volledige cabine, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Toyota |
| Transportafmetingen | 2770mm x 1290mm x 2150mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4900kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op