Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1999 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 3FBL9-10336 |
| Hefvermogen | 900kg |
| Hefhoogte | 3040mm |
| Doorrijhoogte | 1990mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 920mm |
| Maximale vorkbreedte | 780mm |
| Minimale vorkbreedte | 240mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Vorkenspreider |
| Opties | Werklampen, Non-marking banden |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 5PZB210 |
| Capaciteit | 210Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1780mm x 910mm x 1990mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 1830kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Arizonadreef 13565AT Utrecht
Neem direct contact op