Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 1997 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | C098D03593U |
| Draaiuren | 1883 |
| Hefvermogen | 4000kg |
| Hefhoogte | 5500mm |
| Doorrijhoogte | 2510mm |
| Vrije-heffing | 1980mm |
| Vorklengte | 1490mm |
| Maximale vorkbreedte | 1490mm |
| Minimale vorkbreedte | 260mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Half cabine, Werklampen, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 10 PzSH 1150 |
| Capaciteit | 1150Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2550mm x 1550mm x 2520mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 6985kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op