Batterij 2022
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2007 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | H2X386U0433 |
| Draaiuren | 14000 |
| Hefvermogen | 1800kg |
| Hefhoogte | 4620mm |
| Doorrijhoogte | 2100mm |
| Vrije-heffing | 1630mm |
| Vorklengte | 1200mm |
| Maximale vorkbreedte | 950mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Werklampen, Vrije-heffing, Half cabine, Joystick |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 5 HPZS 775 |
| Bouwjaar batterij | 2022 |
| Capaciteit | 775Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2060mm x 1180mm x 2110mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3709kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op