Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2008 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 1146 |
| Draaiuren | 1875 |
| Hefvermogen | 9000kg |
| Hefhoogte | 3500mm |
| Doorrijhoogte | 2950mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 1400mm |
| Maximale vorkbreedte | 1700mm |
| Minimale vorkbreedte | 500mm |
| Aantal wielen | 6 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift, Vorkenspreider |
| Opties | Werklampen, Verwarming, Volledige cabine |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Iveco |
| Transportafmetingen | 3890mm x 2010mm x 2950mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 14810kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op