3+4de Ventiel
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2018 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516345J00290 |
| Draaiuren | 12155 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 4930mm |
| Doorrijhoogte | 2300mm |
| Vrije-heffing | 1680mm |
| Vorklengte | 1000mm |
| Maximale vorkbreedte | 1030mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | 3de+4de ventiel tot vorkenbord |
| Opties | Joystick, Werklampen, Verwarming, Vrije-heffing, Half cabine |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 4PzS 620 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Capaciteit | 620Ah |
| Accu spanning | 80V |
| Transportafmetingen | 2328mm x 1199mm x 2300mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4863kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op