Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2011 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 11949 |
| Draaiuren | 14940 |
| Hefvermogen | 1500kg |
| Hefhoogte | 3290mm |
| Doorrijhoogte | 2130mm |
| Vrije-heffing | 1660mm |
| Vorklengte | 1100mm |
| Maximale vorkbreedte | 920mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Half cabine, Vrije-heffing, Werklampen |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1810mm x 1120mm x 2140mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3400kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op