Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2005 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | ET29C 80026 |
| Draaiuren | 6434 |
| Hefvermogen | 4500kg |
| Hefhoogte | 6450mm |
| Doorrijhoogte | 3000mm |
| Vrije-heffing | 2300mm |
| Vorklengte | 1530mm |
| Maximale vorkbreedte | 1200mm |
| Minimale vorkbreedte | 30mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Kenteken, Werklampen, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Transportafmetingen | 3300mm x 1400mm x 3000mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 7060kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Arizonadreef 13565AT Utrecht
Neem direct contact op