Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2005 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | FN321909 |
| Draaiuren | 17342 |
| Hefvermogen | 1600kg |
| Hefhoogte | 3300mm |
| Doorrijhoogte | 2100mm |
| Vrije-heffing | 1550mm |
| Vorklengte | 1150mm |
| Maximale vorkbreedte | 940mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Vrije-heffing |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 5 EPZS |
| Bouwjaar batterij | 2012 |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1900mm x 1100mm x 2100mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3244kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op