Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516222V00036 |
| Draaiuren | 18726 |
| Hefvermogen | 1600kg |
| Hefhoogte | 4630mm |
| Doorrijhoogte | 2050mm |
| Vrije-heffing | 1620mm |
| Vorklengte | 1100mm |
| Maximale vorkbreedte | 940mm |
| Minimale vorkbreedte | 170mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | 4de ventiel tot vorkenbord, Side-shift |
| Opties | Non-marking banden, Werklampen, Half cabine, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 6 PZS 750 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Capaciteit | 750Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 2060mm x 1150mm x 2050mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3345kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Locatie
Deze machine bevindt zich niet in onze opslag in Wijchen. U kunt deze machine vinden op de volgende locatie:
Brouwersstraat 236658 AD Beneden Leeuwen
Neem direct contact op