Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2018 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516210J00131 |
| Draaiuren | 26200 |
| Hefvermogen | 1500kg |
| Hefhoogte | 4320mm |
| Doorrijhoogte | 1960mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 1883mm x 1099mm x 1960mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3105kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op