Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516221V00942 |
| Draaiuren | 7219 |
| Hefvermogen | 1600kg |
| Hefhoogte | 5220mm |
| Doorrijhoogte | 2260mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Vrije-heffing, Non-marking banden, Werklampen |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Capaciteit | 625Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportgewicht [kg] | 3345kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op