Verkocht
Still RX20-16P
WKH9.708
Verkocht
- Bouwjaar: 2019
- Draaiuren: 8666
- Gewicht: 3065 kg
Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2019 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516226V00160 |
| Draaiuren | 8666 |
| Hefvermogen | 1600kg |
| Hefhoogte | 4920mm |
| Doorrijhoogte | 2160mm |
| Vrije-heffing | 1600mm |
| Vorklengte | 1150mm |
| Maximale vorkbreedte | 800mm |
| Minimale vorkbreedte | 350mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Werklampen, Drive-in cabine, Non-marking banden, Vrije-heffing, Weegsysteem |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 71170531/10/0 |
| Bouwjaar batterij | 2019 |
| Capaciteit | 268Ah |
| Accu spanning | 48V |
| Transportafmetingen | 3380mm x 1100mm x 2160mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3065kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op