Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2020 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516361X00322 |
| Draaiuren | 9354 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 4170mm |
| Doorrijhoogte | 2730mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 2390mm |
| Maximale vorkbreedte | 1080mm |
| Minimale vorkbreedte | 310mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift, Vorkenspreider |
| Opties | Joystick, Werklampen, Non-marking banden, Half cabine |
| Mast | Duplex |
| Keuring tot | 03-2026 |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 4PzS 620 |
| Bouwjaar batterij | 2020 |
| Capaciteit | 620Ah |
| Accu spanning | 80V |
| Transportafmetingen | 2328mm x 1199mm x 2775mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4680kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op