Verkocht
Triplex
Cabine
Toyota 02-7FDF25
WKH10.919
Verkocht
- Bouwjaar: 2007
- Draaiuren: 4516
- Gewicht: 4210 kg
Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2007 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 15683 |
| Draaiuren | 4516 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 4290mm |
| Doorrijhoogte | 2170mm |
| Vrije-heffing | 1430mm |
| Vorklengte | 1090mm |
| Maximale vorkbreedte | 1000mm |
| Minimale vorkbreedte | 260mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Werklampen, Vrije-heffing, Volledige cabine |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Toyota |
| Transportafmetingen | 2600mm x 1100mm x 2180mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4210kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op