Neem direct contact op
| Documentatie aanwezig | Ja |
|---|---|
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | Qf02A250 |
| Draaiuren | 3398 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 4480mm |
| Doorrijhoogte | 2820mm |
| Vrije-heffing | 370mm |
| Vorklengte | 1160mm |
| Maximale vorkbreedte | 1050mm |
| Minimale vorkbreedte | 250mm |
| Aantal wielen | 6 Wielen |
| Aanbouwdeel | 3de ventiel tot vorkenbord |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Nissan |
| Transportafmetingen | 2520mm x 1560mm x 2830mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 3750kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Video's
Neem direct contact op