Verkocht
Vorkenspreider
SVE Truck 15 120 - 35
WKH10.135
Verkocht
- Bouwjaar: 1978
- Draaiuren: 4158
- Gewicht: 21700 kg
Neem direct contact op
| Bouwjaar | 1978 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 812051 |
| Draaiuren | 4158 |
| Hefvermogen | 15000kg |
| Hefhoogte | 4060mm |
| Doorrijhoogte | 3650mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 2400mm |
| Maximale vorkbreedte | 2120mm |
| Minimale vorkbreedte | 700mm |
| Aantal wielen | 6 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift, Vorkenspreider |
| Opties | Werklampen, Volledige cabine |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Volvo |
| Transportafmetingen | 5000mm x 2470mm x 3650mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 21700kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op