Contact us
| Machine incl. charger | |
|---|---|
| Year | 2021 |
| Documentation available | No |
| CE certificate present | No |
| Serial number | 511902Y00108 |
| Operating hours | 19188 |
| Lifting capacity | 1400kg |
| Lifting height | 9800mm |
| Overhead clearance | 3800mm |
| Options | Camera |
| Mast | Triplex |
| Drive | Electric |
| Capacity | 620Ah |
| Battery voltage | 48V |
| Driving direction | 2 Road |
| Transport weight [kg] | 3350kg |
| Transport packages [pcs.] | 1 |
Downloads
If available for this device, you will find all available documentation below.
Photos
Contact us