Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2006 |
| Documentatie aanwezig | Nee |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | FN337688 |
| Draaiuren | 4971 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 5020mm |
| Doorrijhoogte | 2270mm |
| Vrije-heffing | 1730mm |
| Vorklengte | 1200mm |
| Maximale vorkbreedte | 1080mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift, 4de ventiel tot vorkenbord |
| Opties | Half cabine, Werklampen, Vrije-heffing |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 4 HPZS 500 |
| Bouwjaar batterij | 2011 |
| Capaciteit | 500Ah |
| Accu spanning | 80V |
| Transportafmetingen | 3591mm x 1198mm x 2280mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4653kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Foto's
Neem direct contact op