Neem direct contact op
| Bouwjaar | 2014 |
|---|---|
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | FN466939 |
| Draaiuren | 13993 |
| Hefvermogen | 2500kg |
| Hefhoogte | 3320mm |
| Doorrijhoogte | 2280mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 1400mm |
| Maximale vorkbreedte | 950mm |
| Minimale vorkbreedte | 0mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | 4de ventiel tot vorkenbord, Side-shift |
| Opties | Half cabine, Radio, Werklampen, Verwarming |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Diesel |
| Merk motor | Mitsubishi |
| Transportafmetingen | 2400mm x 1200mm x 2280mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4400kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Handleiding
Handleiding
Handleiding(en)
Foto's
Neem direct contact op