Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2001 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 515044023795 |
| Draaiuren | 4857 |
| Hefvermogen | 1500kg |
| Hefhoogte | 5190mm |
| Doorrijhoogte | 2230mm |
| Vrije-heffing | 1840mm |
| Vorklengte | 1190mm |
| Maximale vorkbreedte | 860mm |
| Minimale vorkbreedte | 210mm |
| Aantal wielen | 3 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Vrije-heffing, Non-marking banden |
| Mast | Triplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 8 HPZS 1000 |
| Bouwjaar batterij | 2006 |
| Capaciteit | 1000Ah |
| Accu spanning | 24V |
| Transportafmetingen | 2572mm x 1220mm x 2230mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 2872kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Foto's
Neem direct contact op