Neem direct contact op
| Machine incl lader | |
|---|---|
| Bouwjaar | 2001 |
| Documentatie aanwezig | Ja |
| CE markering aanwezig | Ja |
| CE certificaat aanwezig | Nee |
| Serienummer | 516025012519 |
| Draaiuren | 3818 |
| Hefvermogen | 3000kg |
| Hefhoogte | 5180mm |
| Doorrijhoogte | 3190mm |
| Vrije-heffing | 0mm |
| Vorklengte | 2180mm |
| Maximale vorkbreedte | 1300mm |
| Minimale vorkbreedte | 310mm |
| Aantal wielen | 4 Wielen |
| Aanbouwdeel | Side-shift |
| Opties | Half cabine, Werklampen |
| Mast | Duplex |
| Aandrijving | Elektrisch |
| Merk/Type | 40/5 PzSH 775 |
| Capaciteit | 775Ah |
| Accu spanning | 80V |
| Accu test resultaat | 69% |
| Transportafmetingen | 2426mm x 1370mm x 3200mm (l x b x h) |
| Transportgewicht [kg] | 4200kg |
| Transportcolli [st.] | 1 |
Downloads
Indien beschikbaar voor dit apparaat vindt u hieronder alle beschikbare documentatie.
Handleiding
Foto's
Neem direct contact op